YEŞİL LİKYA Muğla  

 

TUR PROGRAMI

Değerli misafirlerimizi; 05.45’de Kültür Sitesi Pasajı önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Daha sonra yol güzergâhında vereceğimiz kahvaltı molasını takiben Aydın - Çine üzerinden Muğla Dalyan’a ulaşıyoruz. Burada nehir kenarında otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen kanal teknemize biniyoruz. Antik dönemde Calbis Nehri olarak geçen ve Köyceğiz Gölü`nü Akdeniz'e bağlayan bu tatlı su kanalında yapacağımız keyifli tekne turunda Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. Burada rehberimizin yapacağı anlatımların ardından tekrar muhteşem güzellikteki sazlıkların arasından yol alarak bu sefer dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarının yumurta bırakmaya geldikleri İztuzu Plajı’na varmadan önce Dalyan kıyısındaki restoranımızda öğlen yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz (ekstra). Yemeğin ardından İztuzu Plajı’ndaki yüzme molasını takiben tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Ardından Konaklama için otelimize gidiyoruz.

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Ölüdeniz’ e iniyoruz. ( Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkarak buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz e tekrar âşık olacaksınız. Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)(Ekstra) Ülkemizin eşsiz güzellikteki bu sahilinde rehberimizin vereceği yüzme molası ile güne başlıyoruz. Ölüdeniz’den hareketle gideceğimiz yer; Toros Dağları`nın yamaçlarında, eski Yörüklerin yaşamından izler taşıyan ama bugün artık buz gibi suları ve alabalığı ile ünlü bir sayfiye merkezi olan Yakapark'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çam ve ceviz ağaçlarının altında temiz dağ kokusunu içimize çekiyoruz. Yenilen Alabalıkların ardından otobüsümüz bizleri yamaçlardan aşağıya indirirken Tlos Antik kentinin içerisinden otobüsümüzle geçiyoruz. Panoramik olarak göreceğimiz bu antik kentin ardından Akdağlar`ın eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu`na ulaşıyoruz. Toros Dağları`nın gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek buz gibi sularında kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz de ya sıcak çaylarını yudumlayabilir yada zipline, bungee jumping, ringo rafting gibi aktiviteleri tercih edebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

 Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Eşsiz güzellikteki koylarıyla sizlere harika bir gün yaşatacağımız Gökova tekne turuna katılmak üzere hareket ediyoruz. Kandilli, İncekum, Sedir Adası, Zeytinli Koyu, Lacivert Koy, Sualtı Mağarası ile GÖKOVA KÖRFEZİ’nin büyüleyen manzarasını seyredip, mavi ve yeşilin muhteşem tonlarını gözlemledikten sonra küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ya geliyoruz. Burada serbest zaman verip, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz.(Ekstra) AZMAKBAŞI deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra otobüsümüzde buluşup Manisa'ya doğru yola çıkıyor ve bir başka GEZGİNEVİ turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

* Otelde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama *Lüks Araçlar ile Ulaşım *Profesyonel Rehberlik hizmetleri *Dalyan Tekne Turu

*  Gökova Tekne Turu

*Gezginevi Otobüs İçi İkramları *Gezginevi güvencesi *1618 No’lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

* Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler

*Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

 

 

 

  • Tur Süresi : Haftalık
  • Başlangıç Tarihi : 16-08-2019
  • Bitiş Tarihi : 18-08-2019
  • Yetişkin Fiyatı : 640 TL
  • Çocuk Fiyatı : 320 TL
  • Bebek Fiyatı : 0 TL

Tur Konumu

TÜRKİYE Muğla
YEŞİL LİKYA
640 TL HAFTALIK
DETAYLAR
TÜRKİYE İzmir
KAYRA BEACH CLUB
100 TL GÜNLÜK
DETAYLAR
TÜRKİYE Edirne
TÜRKİYE Çanakkale
KAZDAĞLARI-CUNDA-ASSOS TURU
160 (Kahvaltı Dâhil) TL GÜNLÜK
DETAYLAR
TÜRKİYE Eskişehir
TÜRKİYE Isparta
SALDA GÖLÜ-LAVANTA BAHÇELERİ-ISPARTA
175 (Kahvaltı Dâhil) TL GÜNLÜK
DETAYLAR
TÜRKİYE Rize
TÜRKİYE Aydın
KUŞADASI TEKNE ⛵️TURU DÖNÜŞTE ŞİRİNCE GEZİSİ
165 (Tekne giriş ücreti dâhil) TL GÜNLÜK
DETAYLAR
TÜRKİYE Balıkesir
TÜRKİYE İzmir
TÜRKİYE İzmir
TÜRKİYE Eskişehir
TÜRKİYE İstanbul
TÜRKİYE Mardin
Gap turu
1250 TL HAFTALIK
DETAYLAR
TÜRKİYE Antalya
TÜRKİYE Çanakkale
TÜRKİYE Aydın
TÜRKİYE Antalya
TÜRKİYE Muğla
TÜRKİYE Çanakkale
TÜRKİYE Eskişehir
TÜRKİYE Çanakkale
TÜRKİYE İzmir

GİRİŞ YAP

Üye Ol